Meist

Tere lugupeetud tantsuhuviline!

Oled õnnelik, sest oled sattunud vaatama Laguun Tantsukooli kodulehekülge. Loodame, et oleme loonud selle leheküljega piisava ülevaate meie tantsukooli kõikidest tegemistest. Enne kui edasi lähed, anname lühikese ülevaate meie tantsukooli üle kümne aastasest ja väga siutihedast ajaloost.

Tantsukool Laguun asutati 2000.aastal. Tantsukooli asutasid Erika ja Ivo Kappet, kes on ka tantsukooli peatreenerid ja nooruspõlves edukad rahvusvahelise kogemusega tantsusportlased. Tänaseks on Erika ja Ivo rahvusvahelise kategooria kohtunikud.

Aaastaks 2013 on Laguun Tantsukool kujunenud suurima liikmeskonnaga tantsukooliks Eestis. Meie tantsukooli tantsijad on Eesti meistrid ja Eeesti karikavõitjad, maailmameistrivõistluste ja Euroopa meistrivõistluste pool- ja veerandfinalistid, nad on saavutanud maailmakariketappidel nii juunioride, noorte kui ka täiskasvanute vanuserühmades hulgaliselt nii esikolmiku kohti kui ka finaalikohti. Loomulikult peame tähtsaks iga tulemust, mille on saavutanud meie tantsukooli nii suured kui ka väikesed tantsijad.

Meie tantsukool ning selle treenerid ja tantsusportlased on seotud järgmiste oluliste Eesti tantsuelu mõjutanud, muutnud ja arendanud sündmustega: üle-Eestilise tähtsusega tantsuturniiri „Magus Algus“ asutamine ja selle järjepidev korraldamine juba 11 aastat, esimest korda Eestis maailmameistrivõistluste ja Euroopa Liidu meistrivõistluste korraldamine, maailmakarikaetappide korraldamine ja Eesti karikavõistluste pidev korraldamine. Samuti oleme olnud aktiivsed Eesti Elukutseliste Tantsuspordi Alaliidu asutamisel ja selle käivitamisel. Ivo Kappet on valitud kolm korda Eesti Tantsuspordi Liidu asepresidendiks ja 2010. aastal Rahvusvahelise Tantsuspordi Liidu Elukutseliste Alaliidu juhatuse liige. Seega on Ivo Kappet tänaseks rahvusvahelises tantspordis kõrgeimal ametikohal tegutsev eestlane.

Kaks korda aastas korraldame treeninglaagreid, osaleme rahvusvahelistes laagrites ja võtame osa mitmetest välisvõistlustest ning korraldame aastapäevaüritusi vaatemängulises ja sportlikkus õhkkonnas. Ühesõnaga oleme üritanud luua sellise tantsukooli, kus IGAÜKS saab tegeleda edukalt tantsuspordiga ja kus on mõnus aega veeta ka heade sõprade seltsis! Ning sellest ka meie tantsukooli lipul olev kiri: SPORT, SÕPRUS ja HEA TUJU!

Toredat koduka vaatamist!