Võistlustulemused

Tulemusi 2017 aasta Eesti Meistrivõistlustelt

Kümnes tantsus saavutasid

Aleksander Tuudor Kappet ja Merinel-Izabelle Õunpuu Laste vanuseklassis 3. koha

Mark Richard Jürna ja Lisette Metsalu Noored I vanuseklassis 6. koha

Oliver Pajus ja Anette Saiko Noored II vanuseklassi 4. koha

Saamuel Rammo ja Marianne Äkke Täiskasvanute vanuseklassis 6. koha

Martin Pošlin ja Kristin Sõber Täiskasvanute vanuseklassis 7. koha

Vitali Retšnoi ja Kersti Retšnaja Seenior I vanuseklassis 6. koha

Ladina-Ameerika tantsudes saavutasid

Aleksander Tuudor Kappet ja Merinel-Izabelle Õunpuu Laste vanuseklassis 2. koha

Patrik Roostfeldt ja Jelizaveta Galkina Juunior II vanuseklassis 5. koha

Mark Richard Jürna ja Lisette Metsalu Noored I vanuseklassis 5. koha

Kaarel Saik ja Anita Kosevaja Noored II vanuseklassis 5. koha

Standarttantsudes saavutasid

Vitali Retšnoi ja Kersti Retšnaja Seeniorite vanuseklassis 5. koha

 

Tulemusi 2016 aasta Eesti Meistrivõistlustelt

Kümnes tantsus saavutasidTulemusi 2016 aasta Eesti Meistrivõistlustelt

Aleksander Tuudor Kappet ja Merinel-Izabelle Õunpuu Laste vanuseklassis 6. koha

Patrik Roostfeldt ja Anita Koševaja Juunior I vanuseklassis 4. koha

Mark Richard Jürna ja Katriin Sõõrumaa Juunior II vanuseklassis 6. koha

Sten Tarsalainen ja Karoliina Villem Täiskasvanute vanuseklassis 5. koha

Saamule Rammo ja Marianne Äkke Täiskasvanute vanuseklassis 6. koha

Vitali Retšnoi ja Kersti Retšnaja Seeniorite vanuseklassis 3. koha

Ladina-Ameerika tantsudes saavutasid

Aleksander Tuudor Kappet ja Merinel-Izabelle Õunpuu Laste vanuseklassis 2. koha

Patrik Roostfeldt ja Anita Koševaja Juunior I vanuseklassis 1. koha

Mark Richard Jürna ja Katriin Sõõrumaa Juunior II vanuseklassis 1. koha

 

Tulemusi 2015 aasta Eesti Meistrivõistlustelt

Standarttantsudes saavutasid

Vitali Retšnoi ja Kersti Retšnaja Seeniorite vanuseklassis 6. koha

Ladina-Ameerika tantsudes saavutasid

Ralf Hendrik Vaarend ja Katarina Grete Kuum Juunior I vanuseklassis 2. koha

Mark Richard Jürna ja Katriin Sõõrumaa Juunior II vanuseklassis 3. koha

Kümnes tantsus saavutasid 

Saamule Rammo ja Ave Liina Tennokese Noored II vanuseklassis 3. koha

Sten Tarsalainen ja Karoliina Villem Noored II vanuseklassis 4. koha

Vitali Retšnoi ja Kersti Retšnaja Seeniorite vanuseklassis 6. koha

 

Tulemusi 2014 aasta Eesti Meistrivõistlustelt

Standarttantsudes saavutasid

Patrik Roostfeldt ja Katriin Sõõrumaa  Laste vanuseklassis 6. koha

Rannar Edovald ja Marianne Äkke  Noored II vanuseklassis 4. koha

Ergo Lükk ja Baile Org  Täiskasvanute vanuseklassis 2. koha

Ladina-Ameerika tantsudes saavutasid

Patrik Roostfeldt ja Anita Koshevaja  Laste vanuseklassis 1. koha

Mark Richard Jürna ja Katarina Grete Kuum  Juunior I vanuseklassis 2. koha

Kaspar Kolk ja Sofia Savenko  Noored I vanuseklassis 4. koha

Alan Cragnolini ja Mari Liis Mets  Noored II vanuseklassis 4. koha

Kümnes tantsus saavutasid 

Kaspar Kolk ja Sofia Savenko  Noored I vanuseklassis 2. koha

Rando Kuriks ja Kristin Sõber  Noored II vanuseklassis 2. koha

Rannar Edovald ja Marianne Äkke  Noored II vanuseklassis 1. koha ning Täiskasvanute vanuseklassis 3. koha